niedziela, 13 stycznia 2013

Wnętrzarskie marzenia na 2013 ;)

Niektórzy na Nowy Rok robią postanowienia, ja mam zamiast nich kilka wnętrzarskich marzeń, które bardzo chciałabym zrealizować :) Zazwyczaj przeszkodą są pieniądze, a raczej brak ich nadmiaru, który to można by było spożytkować zakupując kilka absolutnie niezbędnych mebli i gadżetów. Często też się zdarza, że coś co do niedawna było na samym szczycie mojej listy marzeń okazuje się być jednak zbędnym i cieszę się, że nie zdecydowałam się na zakup. Tak wygląda lista na 2013, ciekawe jak ta lista będzie wyglądać za rok?


1. Krzesło Eames RAR na biegunach, wciąż marzę, że zasiądę na nim moszcząc plecy na miękkiej poduszcze i oddam się lekturze ulubionej książki. Niewykluczone, że zanim uzbieram pieniążki na ten fotelik będę już babcią i będę się w nim bujać z pierwszym wnukiem lub prawnuczką ;)

2. Robot planetarny Kitchen Aid. Niestety jestem totalnym beztalenciem cukierniczym ;) Tylko ciasto, do którego pieczenia nie przykładam ręki ma szansę się udać. Z takim pomocnikiem może moje wypieki zaczęłyby przypominać prawdziwe ciasta zamiast zakalca??


 3. Orientalna klatka dla ptaków, której szukam wciąż i wciąż, i nadal nie mogę na nią trafić ;(


 4. TAGINE - arabskie naczynie do przyrządzania najbardziej popularnej na Bliskim Wschodzie potrawy. Jak dotąd nie udało mi się naleźć naczynia przystosowanego do gotowania na kuchni indukcyjnej.


5. Marokańskie tace - zamierzam zastąpić nimi szkło na ścianie nad płytą do gotowania oraz zlewem.

I to by chyba było na wszystko na najbliższy rok ;)1 komentarz:

  1. Aniu, witam serdecznie :) Doniczka, o która pytałaś na deccoria niestety nie wiem z jakiego sklepu... cudna to prawda! Zdjęcie pochodzi z bloga http://myhouseofideas.blogspot.fr/ myślę, że jesli zapytasz właścicielke, z chęcią udzieli Ci odpowiedzi! Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń